Dotacje unijne na rozwój
Twojego biznesu

Dotacje unijne to  ogromna szansa na poprawienie konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku oraz jego dalszy rozwój poprzez modernizację i wprowadzanie innowacji. Dzięki dogłębnej znajomości rynku Funduszy Europejskich, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do Twojej firmy.


zobacz obszary dotacji
Pieniądze dla biznesu

Nasz zespół jest zaangażowany w pozyskiwanie środków unijnych od kilkunastu lat. Najlepszą rekomendacją naszych działań są nasi klienci oraz fakt, że cały czas realizują z nami kolejne projekty. 

 

zobacz nasze referencje

120
zrealizowanych projektów
80 mln zł
wartośc przyznanych dotacji

Zdjęcie maszyn - obszary finansowania firmy
Najważniejsze obszary
finansowania Twojej firmy:

Inwestycje – środki trwałe, infrastruktura

Działalność B+R

Internacjonalizacja – udział w targach

Efektywność energetyczna – OZE

Internacjonalizacja – misje zagraniczneCyfryzacja, robotyzacja


 

Zdjęcie drzewa - Doświadczeni właściciele
Doświadczenie
właścicieli
Grafika - Indywidualne podejście
Indywidualne
podejście

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu właścicieli spółki, m.in. we współpracy z jednostkami naukowymi, środowiskiem naukowym, biznesem, JST, możliwe jest odpowiednie zaangażowanie merytoryczne w tworzenie Twojej aplikacji (wniosku o dofinansowanie) oraz należyty dobór narzędzi przy tym niezbędnych, takich jak: prace B+R, zgłoszenie patentowe, opinie o innowacyjności, listy intencyjne.

Wyróżnikiem naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta. Naszym klientom oferujemy długofalowe partnerstwo skierowane na osiąganie celów biznesowych. Podejmując współpracę z nami, otrzymujesz dedykowany zespół projektowy, w tym project managera, który skoordynuje Twój projekt unijny. 

Etapy współpracy z Pieniądze dla biznesu

1

Analiza potrzeb klienta

2

Budowanie koncepcji projektu

3

Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej

4

Kompleksowe doradztwo związane z projektem

5

Rozliczenie dotacji

6

Audyt projektu

Polityką naszej firmy jest kompleksowa realizacja procesu ubiegania się o dotację oraz późniejsza obsługa klienta – od A do Z. 

Mimo, iż nasza siedziba znajduje się w Łodzi, zasięg terytorialny naszego działania to cały kraj, nie ma zatem żadnych obaw o dzielące nas odległości. Mamy przystosowane zaplecze do odbywania zarówno spotkań w formie tradycyjnych (sala konferencyjna), jak i w formie wirtualnej – videokonferencja.

Dokumenty RODO

Szanujemy własność intelektualną naszych partnerów oraz przepisy RODO, dlatego też przy rozpoczęciu współpracy zawieramy umowy  dotyczące zachowania poufności (NDA - non-disclosure agreement). 

comodo
medicall
gameta
mardom
oxyline
kelmet
jscp
tignum