Pieniądze dla biznesu brokerem innowacji

Pieniądze dla biznesu brokerem innowacji na Politechnice Częstochowskiej

Pieniądze dla biznesu  Brokerem Innowacji

Jest nam miło poinformować, iż nasza firma została wybrana w przetargu organizowanym przez Politechnikę Częstochowską, dotyczącym świadczenia usługi brokera innowacji dla PCZ.

 

W ramach kontraktu, nasza firma świadczy usługę polegającą na działaniach wspomagających proces komercjalizacji wyników badań naukowych oraz współpracę z biznesem. Jesteśmy swoistym pośrednikiem pomiędzy naukowcami i przedsiębiorcami. Przygotowujemy firmy do złożenia wspólnych projektów B+R wraz z Politechniką Częstochowską. Wskazujemy naukowcom, na realne i rzeczywiste problemy w przedsiębiorstwach, które wymagają rozwiązania naukowego oraz staramy się odpowiedzieć na potrzeby firm. 

 

Więcej informacji: s.aleksandrow@pieniadzedlabiznesu.pl 

Bony na cyfryzację
Sukces naszych Klientów oraz naszej firmy - Bony na cyfryzację

Aż 8. (!!!) naszych Klientów uzyskało dofinansowanie w ramach konkursu zorganizowanego przez PARP - Działanie 6.2 „Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację”.

09.05.2022
Dotacje na cyfryzację - Pieniądze dla biznesu
Dotacje na cyfryzację

W maju 2022 uruchomiony zostanie nowy konkurs dla MŚP z województwa łódzkiego w ramach instrumentu REACT-EU dla przedsiębiorstw. ...

05.04.2022
Robogrant - dotacje na automatyzację i robotyzację
Robogrant - dotacje na automatyzację i robotyzację

Już w kwietniu 2022 r. zostanie uruchomiony nabór wniosków w ramach konkursu PARP - „Robogrant – proponowane warunki interwencji”.

 

Będą to granty do 1 mln zł na automatyzację i robotyzację produkcji przemysłowej. Nabór skierowany jest do sektora MSP, a swym zasięgiem obejmie całą Polskę. ...

31.03.2022
Pożyczki Jeremie - Pieniądze dla biznesu
Pożyczki JEREMIE z dofinansowaniem z UE

Aktualnie proponujemy przedsiębiorcom pożyczki ze stałym oprocentowaniem na okres 5 lat.

 

Dopuszczalne cele pożyczki:

  • Obrotowe
  • Rozwojowe / inwestycyjne

Stałe oprocentowanie bez dodatkowych kosztów ...

14.03.2022