Dotacje na cyfryzację

Dotacje na cyfryzację MŚP

Dotacje na cyfryzację - Pieniądze dla biznesu

W maju 2022 uruchomiony zostanie nowy konkurs dla MŚP z województwa łódzkiego w ramach instrumentu REACT-EU dla przedsiębiorstw.

 

Interwencja będzie ukierunkowana przede wszystkim na działania inwestycyjne, w tym związane są z transformacją cyfrową i ekologiczną. W związku z tym przewiduje się finansowanie zakupu zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych (w tym sprzętu informatycznego), czy specjalistycznego oprogramowania oraz technologii wykorzystujących technikę cyfrową, jak również inwestycji, które będą zwiększać efektywność energetyczną przedsiębiorstw.

 

Szczegóły wkrótce!

Bony na cyfryzację
Sukces naszych Klientów oraz naszej firmy - Bony na cyfryzację

Aż 8. (!!!) naszych Klientów uzyskało dofinansowanie w ramach konkursu zorganizowanego przez PARP - Działanie 6.2 „Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację”.

09.05.2022
Robogrant - dotacje na automatyzację i robotyzację
Robogrant - dotacje na automatyzację i robotyzację

Już w kwietniu 2022 r. zostanie uruchomiony nabór wniosków w ramach konkursu PARP - „Robogrant – proponowane warunki interwencji”.

 

Będą to granty do 1 mln zł na automatyzację i robotyzację produkcji przemysłowej. Nabór skierowany jest do sektora MSP, a swym zasięgiem obejmie całą Polskę. ...

31.03.2022
Pożyczki Jeremie - Pieniądze dla biznesu
Pożyczki JEREMIE z dofinansowaniem z UE

Aktualnie proponujemy przedsiębiorcom pożyczki ze stałym oprocentowaniem na okres 5 lat.

 

Dopuszczalne cele pożyczki:

  • Obrotowe
  • Rozwojowe / inwestycyjne

Stałe oprocentowanie bez dodatkowych kosztów ...

14.03.2022
Pieniądze dla biznesu Brokerem Innowacji
Pieniądze dla biznesu brokerem innowacji

Jest nam miło poinformować, iż nasza firma została wybrana w przetargu organizowanym przez Politechnikę Częstochowską, dotyczącym świadczenia usługi brokera innowacji dla PCZ. 

03.01.2022