Pożyczki JEREMIE z dofinansowaniem z UE

Stałe oprocentowanie bez dodatkowych kosztów.

Pożyczki Jeremie - Pieniądze dla biznesu

Aktualnie proponujemy przedsiębiorcom pożyczki ze stałym oprocentowaniem na okres 5 lat.

 

Środki dostępne dla woj. łódzkiego aktualnie w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Lubelskiej Fundacji Rozwoju.

 

Oprocentowanie stałe od 2,85% (na dzień 14 marca 2022 roku).

 

Dopuszczalne cele pożyczki:

 

  • Obrotowe - na pokrycie bieżących kosztów prowadzonej działalności, zakup towarów handlowych, wynagrodzenia, kosztów reklamy, dystrybucji, produkcji, energii.
  • Rozwojowe / inwestycyjne - związane bezpośrednio z rozwojem firmy, np. zakup maszyn, urządzeń, remont, modernizacja środków trwałych, zakup oprogramowania, wyposażenia.

Współpracujemy z wieloma operatorami pożyczek i mamy szerokie doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków w ramach inicjatywy Jeremie.

 

Skutecznie pomożemy Ci przeprowadzić cały proces ubiegania się o pożyczkę.

 

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Bony na cyfryzację
Sukces naszych Klientów oraz naszej firmy - Bony na cyfryzację

Aż 8. (!!!) naszych Klientów uzyskało dofinansowanie w ramach konkursu zorganizowanego przez PARP - Działanie 6.2 „Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację”.

09.05.2022
Dotacje na cyfryzację - Pieniądze dla biznesu
Dotacje na cyfryzację

W maju 2022 uruchomiony zostanie nowy konkurs dla MŚP z województwa łódzkiego w ramach instrumentu REACT-EU dla przedsiębiorstw. ...

05.04.2022
Robogrant - dotacje na automatyzację i robotyzację
Robogrant - dotacje na automatyzację i robotyzację

Już w kwietniu 2022 r. zostanie uruchomiony nabór wniosków w ramach konkursu PARP - „Robogrant – proponowane warunki interwencji”.

 

Będą to granty do 1 mln zł na automatyzację i robotyzację produkcji przemysłowej. Nabór skierowany jest do sektora MSP, a swym zasięgiem obejmie całą Polskę. ...

31.03.2022
Pieniądze dla biznesu Brokerem Innowacji
Pieniądze dla biznesu brokerem innowacji

Jest nam miło poinformować, iż nasza firma została wybrana w przetargu organizowanym przez Politechnikę Częstochowską, dotyczącym świadczenia usługi brokera innowacji dla PCZ. 

03.01.2022